FarLegends
Unbanblu FarLegends

1. FarLegends
2. Bob
3. Data 05.05.18 Mapa ba_mlcastle_v10
4. Error, Ksiądz Altair, Bob, możliwe że ktoś jeszcze ale nie sięgam dokładnie pamięcią
5. Tak {}{}
6. Tak
7. Tak
8. https://steamcommunity.com/id/FarLegends/
9. Jestem dość stałym bywalcem na Dormitorium #1, nie raz prowadziłem już rundy i jest to pierwszy raz kiedy otrzymałem prawdziwego bana na blu (był jeszcze jeden incydent na starym dormi, ale to był memowy ban na 3 minuty, więc tego nie liczę), chciałbym z góry przeprosić za swoje zachowanie, dołączenie do zabawy zorganizowanej przez Altaira i popełnieniu kilku (nie jestem pewien ile osób wtedy zabiłem poprzez splash damage, ale wydaje mi się że było to coś pomiędzy 3-5) freekilli było błędem. Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o unbana.

Dziękuje i jeszcze raz przepraszam,
FarLegends

Edit: Zauważyłem też, że zamiast jednego znaku w punkcie 5 wstawiły się dwa, wydawało mi się że wstawiałem jeden, no ale cóż.

Post pod postem,następnym razem edytuj
Cała sytuacja z Farem była nieszczęśliwym wypadkiem, więc jestem za Unbanem.
[Obrazek: giphy.gif]
Za ub, Far jest ogarniętym graczem, nie widzę żadnych przeszkód żeby nie dać mu unbana
[Obrazek: hqx7okmi64c11.gif]
Far ogarnięty, regulamin zna, a ban moim zdaniem nadany na siłę. Wszyscy byli w podłodze, a far chciał zabic uciekiniera, Za ub.
[Obrazek: Q38GTB9.png]
Dobra dajcie mu unbana a jak nie możecie to ja mu dam nich mi tylko napisze jak będzie na serwie czy coś
[Obrazek: tumblr_p7e3gznGy31wckczgo1_540.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości